• En
 • ساعت : ۱۴:۵۵:۳۵
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ 
 • تعداد بازدید : 23
 • کد خبر : ۱۶۶۵۱۳
    /  2
گسترش تعاملات و تبیین سیاست های شركت ملی پست در دیدارمدیركل پست استان با شهردار ایلام

گسترش تعاملات و تبیین سیاست های شرکت ملی پست در دیدارمدیرکل پست استان با شهردار ایلام

با هدف گسترش همکاری های دوجانبه و استفاده از ظرفیت ها و قابلیت های شبکه پستی، نشست مشترکی با حضور فیلی مدیرکل پست استان و صادقیان شهردار ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان روز چهارشنبه بیست و سوم مهر ماه جاری با هدف تسهیل بیشتر بمنظور ارائه خدمات نیابتی شهرداری به مردم از طریق ادارات، دفاتر و واحدهای پستی با استقرار و ایجاد باجه های نیابتی پست در مناطق 1 و2 شهرداری، الزام به اخذ کدپستی ده رقمی جهت ساختمانهای نوساز و تغییر کاربریهای صورت گرفته، همچنین تسریع بیشتر در روند اجرای پروژه GNAF جهت تهیه و ارسال لایه پلاک اماکن و ساختمان های شهر ایلام  نشست مشترکی با حضور فیلی مدیرکل پست استان و صادقیان شهردار ایلام در محل ساختمان شهرداری مرکزی ایلام برگزار شد.

مدیرکل پست استان در این دیدار در خصوص انجام خدمات نيابتي ادارات، نهادها و سازمانها توسط شركت ملی پست و ارائه انواع سرويسها و خدمات نوين پستي در سطح استان به آحاد جامعه مطالبي را عنوان كرد و افزود:با توجه به سیاستهای جدید شرکت ملی پست درکشور استفاده از این شبکه خدمت رسان مي تواند در سالم سازي محيط اداري و جلوگيري از ترددهاي غير ضرور، کاهش هزینه های مردمی، كاهش آلاينده هاي زيست محيطي و در نهايت افزايش بهره وري ملي نقش بسزايي داشته باشد.

فیلی گفت: اگر ارتباط دستگاههای اجرایی در استان با مردم بصورت مداوم و مستمر با اتخاذ تدابیر اصولی در جهت تسهیل بیشتر در روند انجام امورات آنها صورت پذیرد قطعا مطالبات بحق مردم نیز از طریق ادارات مذکور قابل وصول خواهد بود.

وی سپس به تشریح كامل نحوه استفاده از بانکهای اطلاعاتی کد پستی ده رقمی،تجارت الکترونیک، پروژه ملی  (GNAF )،راست آزمايي پرونده های صنوف متعدد تشکیل شده وهمچنین آدرس و نشاني متقاضيان در خصوص ارائه انواع خدمات نیابتی دستگاههای اجرایی، مزایای استفاده از تمبر اختصاصی، کارت پستال،سرویسهاي پست ویژه و193، پست همراه،توزيع ابلاغيه ها و اخطاريه هاي بانكي،اختصاص و ارائه كدپستي ده رقمي از طريق درگاه ارائه خدمات بانكي و وجود نقاط تماس در روستاهای استان از طريق دفاترآي سي تي در جهت ارائه خدمات بهينه به روستائیان و ديگر خدمات نوين در دست اجرا در پست استان پرداخت.

شهردار ایلام نیز با اشاره به نقش و حضور موثر پست در توسعه خدمات عمومی و نيابتي اظهار داشت: اين شبكه عظيم  با کاهش فاصله‌ها و استفاده بهینه از زمان به عنوان عاملی زیربنایی در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور نقش آفرینی نموده و همواره در ارایه خدمات عمومی به هموطنان پیشتاز بوده است.

صادقیان گفت:با توجه به رسالت خطیر و مهم پست در جامعه بعنوان شبکه بزرگ توزیع مراسلات، این مجموعه نیز با اطمینان خاطر و اعتمادی مضاف خدمات نیابتی خود را از طریق پست استان و در قالب قراردادها و تفاهم نامه های مشترک کاری ارائه می نماید.

وی اظهار امیدواری کرد با تشکیل کارگروهی فنی و کاردان متشکل از کارشناسان فنی ادارات پست و شهرداری بتوان زمینه ایجاد ارتباط و تعامل کاری و رفع مشکلات موجود در زمینه های واگذاری خدمات نیابتی را درسریعترین زمان ممکن مرتفع نمود.

مدیرکل پست استان هدف از برگزاری این نشست با شهرداری ایلام، توسعه هرچه بیشتر همکاری های مشترک فی مابین و کاهش زمان دریافت خدمت توسط مردم و ارتقای رضایتمندی آنان از خدمات ارایه شده در این زمینه عنوان کرد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  پست ايلام

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/07/23 15:10
  V5.5.5.0